skip to Main Content

Dlaczego potrzebujesz wirtualnej asystentki?

Wirtualna asystentka? Czy to dla Ciebie?

Myślisz o zatrudnieniu wirtualnej asystentki?

Jeśli:

  • prowadzisz działalność gospodarczą, jesteś blogerem lub freelancerem i masz trudności z realizacją codziennych zadań,
  • przytłacza Cię ilość obowiązków,
  • nie cierpisz tych wszystkich technologii,
  • chciałbyś / chciałabyś zająć się konkretami, a tu siedzisz dzień w dzień w papierach,
  • czujesz, że Twój czas byłby więcej wart, jeśli byłaby możliwość oddania pracochłonnych zadań,

to zatrudnienie wirtualnej asystentki może być następnym krokiem w Twojej karierze i drogą do sukcesu. Wszystkiego nie zrobisz sam, a takie wsparcie jest nieocenione.

Nie jesteś jeszcze pewien? Sprawdź, jakie są argumenty do zatrudnienia wirtualnej asystentki.

7 powodów, by zatrudnić wirtualną asystentkę:

1. Jesteś zmęczony

Budzisz się co rano przytłoczony ilością zadań do wykonania. Przeraża Cię myśl o różnorodnych obowiązkach, marzysz, żeby robić, to co kochasz i rozwijać swój biznes oraz swoje pasje.

2. Jesteś spłukany.

Koszty pracownika są ogromne, te wszystkie zusy i podatki mogą wykończyć małego przedsiębiorcę. Zatrudnienie wirtualnej asystentki to oszczędność kosztów pracy! Podpisanie umowy o współpracy z wirtualną asystentką oznacza, że nie musisz płacić podatków, chorobowego czy benefitów pracowniczych.

3. Jesteś zajęty

Dla swojego biznesu jesteś menagerem sprzedaży, prezesem,marketerem i strategiem. Czy naprawdę masz czas by być jeszcze sekretarką, czy recepcjonistką?

4. Działasz jako “start-up”

Potrzebujesz pomocy, ale nawet nie masz biura, by zorganizować w nim miejsce dla pracownika. Wirtualna asystentka pracuje ze swojego domowego biura, nie musisz więc przygotowywać dla niej biurka, komputera, internetu.

5.  Masz problemy z organizacją

Marzyłeś o własnym biznesie i zaharowujesz się, żeby spełnić swoje marzenia. Starasz się, ale zapomiasz o wysłaniu mejla do klienta czy ważnym spotkaniu. Zatrudnienie wirtualnej asystentki wyniesie Twoją organizację na wyższy poziom.

6. Jesteś nieszczęśliwy

Ruszyłeś z biznesem, żeby móc żyć marzeniami i pasją. Niestety rzeczywistość skrzeczy ;), budzisz się zły lub nieszczęśliwy albo wogóle nie możesz spać w nocy. Wszystko to przez nawał pracy, papierologię, zapełnioną skrzynkę itp. A Ty przecież chciałeś przede wszystkim skupić się na rozwoju biznesu, przedsiębiorczości.

7. Jesteś zestresowany

Spójrzmy prawdzie w oczy, przedsiębiorcy się nie nudzą i zazwyczaj są zajęci. A Ty chciałbyś więcej czasu na prawdziwe życie, rodzinę, hobby czy pasję. By mieć siłę prowadzić swój biznes potrzebujesz wolnego dnia, kiedy ktoś inny zajmie się robotą!

Myślisz, że teraz już czas na Twoją wirtualną asystentkę?

Nie zastanawiaj się – zatrudnienie zdalnego pracownika da kopa Twojemu biznesowi, a z pewnością na to zasługujesz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments