skip to Main Content

Wspieram Twój sukces

Topasystentka gościnnie

Dużą przyjemność sprawia mi poznawanie ludzi, ich historii, jak również dzielenie się moimi doświadczeniami, przemyśleniami. Dlatego tak bardzo lubię występy gościnne, czy to spotkania na żywo w większym gronie, czy też rozmowy jeden na jeden, gdy jestem gościem w podcaście.

11 maj 2018

Jednym z moich ulubionych podcastów dla freelancerów jest podcast To się opłaca Agnieszki Skupieńskiej. Agnieszka zaprosiła mnie, żebym opowiedziała o kulisach pracy wirtualnej asystentki. Zdradziłam Agnieszce, co trzeba umieć, żeby zostać wirtualną asystentką, jakie narzędzia są w tej pracy niezbędne, jak rozliczam się z klientami i jak łączę pracę z opieką nad dziećmi. Zapraszam do posłuchania!

7 września 2017

Ania Bednarczuk zaprosiła mnie jako gościa do swojego podcastu Kurs na Pasję. Opowiedziałam o swoich pasjach, o tym co mnie kręci w zawodzie wirtualnej asystentki, dlaczego po kilkunastu latach rzuciłam stabilną pracę na menadżerskim stanowisku w korporacji i co zrobiłam dalej, żeby spełniać swoje marzenia i stworzyć sobie pracę idealną. Osoby, które chciałyby pracować jako wirtualne asystentki, dowiedzą się, jakie umiejętności powinny zdobyć, by pracować w tym zawodzie, a mamy  jak zorganizować sobie pracę z dziećmi.

21 czerwca 2017

Zostałam zaproszona na spotkanie Strefa Babia Góra w Kwadracie, w rewelacyjnym kobiecym gronie, przepytana przez Elę Świętek, przedstawiłam swoją historię, opowiedziałam, jak rzuciłam korporację i zostałam wirtualną asystentką. Mam nadzieję, że kogoś zainspirowałam do wprowadzenia zmian i stawiania odważnych kroków. :)